top of page
backgroundmain1-min.jpg

TANTRICKÁ MASÁŽ

background_edited.jpg
Citát2.png

Mé masáže jsou osobní, něžné, láskyplné, ale také vzrušující a intenzivní. 

V každém salonu a u každého maséra/masérky probíhají Tantrické masáže trochu jinak. Mé masáže jsou osobnější, než tomu bývá v jiných salónech. 

Díky matracím na zemi mohu masáž provádět celým svým tělem a být intimější. Osobnější přístup je ale především v tom, že váš prožitek, emoce a vzrušení sdílím a tím je umocňuji.

Citát2.png

Není třeba, abyste měla jakékoliv zkušenosti s masáží či Tantrou, vše nechte na mně. 

Masáž je velmi pečující, láskyplná, něžná a zároveň vzrušující a intenzivní. Ženská sexualita je mocná a skrz tuto energii je možné vnímat různé prožitky prostřednictvím vědomého doteku a odevzdání. Výsledkem tak může být nejen otevírání vaší sexuality, ale také emoční, terapeutické, energetické či duchovní prožitky. 

Tantrickou hodnotu vnáším do masáže já. Prostřednictvím vědomého doteku do vás vkládám své emoce a uvádím vaše tělo do extatických stavů. Oddáte se mi proto, že ucítíte mou upřímnou radost z toho, že s vámi ten okamžik mohu sdílet, přijímat vás jako ženu a člověka a pečovat o vás. Budete se cítit milovaná, sexy a zároveň v bezpečí.

background_edited.jpg
Citát2.png

Nemůžete nic zkazit, nebo udělat špatně, budu vás přijímat takovou, jaká jste. 

Vytvářím pro vás bezpečné místo, kde se můžete plně projevit a vědět, že vás nikdo nesoudí, nehodnotí, nic po vás nechce a nic neočekává. Při masáži je možné se mě dotýkat, když citíte, že mě chcete obejmout, pohladit, držet, protože ten společný dotyk umocňuje váš prožitek. 

Citát2.png

Nejdůležitější je to, aby vás taková masáž lákala a abych vám byl jako masér, muž a člověk sympatický. O vše ostatní se postarám já.

Je normální mít obavy, stud, nervozitu. Já to vnímám a postarám se o to, abyste se v mé přítomnosti cítila maximálně uvolněně a spokojeně. Před samotnou masáží si ještě chvilku popovídáme, abychom si na sebe zvykli.

Citát2.png

Každá masáž probíhá trochu jinak.

Masáž má určté dílčí části, ale vždy je individuální. Masáž přizpůsobuji tomu, co se vám líbí, po čem toužíte, nebo co potřebujete. Prožitek z masáže může být vzrušující, emoční, terapeutický, energetický, duchovní, nebo vše najednou. 

Vždy vás vyvedu z komfortní zóny jen o krůček a budu vás při tom držet za ruku, ale není nic co byste při masáži musela podstoupit, jde pouze o vaší spokojenost. Ideální je od masáže nemít žádná konkrétní očekávání, to vám pomůže nemyslet na jejich dosažení a tím spíše se dostaví.

Svou pozornost vám věnuji po celou dobu masáže a proto mohu provádět jednu, maximálně dvě masáže za den. S tím souvisí i to, že na salon jedu pouze za vámi, nejsem tam přítomný v jiný čas a je tedy potřeba si domluvit termín předem. Masáže, které si domluvíte se mnou provádím pouze já, nikdo jiný. 

background_edited.jpg
Citát2.png

Naplněná ženská sexualita je klíčem k rovnováze a harmonii.

Ženská sexualita je úzce spojena s rovnováhou a harmonií ženského těla a mysli. Naše společnost tuto skutečnost bohužel naprosto ignoruje. Obecně je za sexuálního tvora považován muž, to je ovšem výsledek špatného nastavení intimního života. V tom momentálním nastavení ta kvalita intimního života není velká a proto z toho má větší úžitek muž. Žena potřebuje kvalitní intimní život, aby se cítila šťastná a naplněná.

Nejhlubší ženská intimní touha je touha se odevzdat. K tomu potřebuje žena muži důvěřovat a musí ji přesvědčit, že je ten správný muž, který ji může vést. Při mé masáži je odevzdání základ a to samotné vám přinese velký pocit naplnění, klidu, štěstí a harmonie.

Citát2.png

Masáž dokáže unikátním způsobem odbourávat bloky a traumata spojená s intimitou.

Masáž má často terapeutické účinky. V mnoha z nás jsou uložené emoce spojené s intimitou, vztahy a láskou. Tyto emoce se mohou uvolnit. Většinou se jedná o pocity odmítnutí, nízkého sebevědomí či ponižování partnery.

Masáž má také uniktání možnosti řešit traumata spojená s intimitou ať se jedná o odmítnutí, odpírání intimity výchovou, zneužívání a podobné. V takovém případě se nemusí jednat o klasickou masáž, ale setkání při kterém se snažíme s těmito traumaty vypořádat.

V neposlední řadě se při masáží dá řešit i překonání studu a nalezení potěšení z různých intimních praktik, jako je například anální stimulace a podobné. 

Citát2.png

Celotělové orgasmy a duchovní prožitky jsou možné, ale většinou vyžadují určitý stupěň Tantrického osobního rozvoje.

Při masáží je možné zažít energetické a duchovní prožitky. K některým, jako je například celotělový orgasmus je často zapotřebí s Tantrou pracovat nějakou dobu a rozvíjet se. Pro citlivější jedince mohou takové pocity přijít i když s tím nemají žádné zkušenosti. Pro začátečníky je ale masáž spíš takový úvod a seznámení s tím, že ta intimita obsahuje nějaký hlubší rozměr.

K duchovním prožitkům, při kterých můžete mít různé vize a představy, napomůže zkušenost s Tantrou či meditací, mohou se dostavit ale i bez toho. 

bottom of page