top of page
backgroundmain1-min.jpg

RECENZE

About Section
background.jpg

Tyto recenze jsou přepisem konverzací, které lze nalézt v původní podobě na instagramovém profilu jake.stripper.official ve výběru MASÁŽE. Recenze jsou anonymní a jsou řezeny od nejnovějších.

Srdce2.png

Přišla jsem k Jakubovi jako holka, která se nebojí mluvit otevřeně o sexu ani o orgasmu. Víte, co myslím? Ten pocit uvolnění, když si vezmete večer po práci satisfyer a máte za 30 vteřin hotovo. Ne, tak to už dnes nevnímám jako orgasmus.

Prožitek s Jakubem mi změnil pohled na intimitu člověka. Vnímala jsem každou část těla a prožila nával emocí. Vždy jsem k těmto "ezo věcem" byla skeptická, ale energii, kterou ve mě Jakub probudil, byla skutečná a nesu si ji v sobě do teď. Jako většina žen mám komplexy z nedostatků svého těla, ale stačil jeden dotyk, jeden hluboký pohled Jakuba a nevnímala jsem ani jeden a přijiala jsem se taková jaká jsem a byl to osvobozující pocit. Nemusela jsem nic skrývat. Vše bylo jen o mě a cítila jsem se v bezpečí. Svým tělěesným a mentálním teplem rozpustil mou ledovou zábranu a dal prostor mým snům, touhám a vášni. Přišla jsem jako ledová královna a odešla jako víla Amálka. Ať máš jakékoliv zábrany, překonej je a navštiv Jakuba. Stojí to za to!

Srdce2.png

Tuhle zkušenost, prožitek, napojení bych přála každé ženě. A kéž by muži dokázali věnovat ženě tolik co ty.

Pod tvým dotekem jsem se cítila v bezpečí, milovaná, chtěná.. v objetí vášně beze strachu a studu. Přijatá jaká jsem.

Moje srdce dostalo pohlazení, tělo vzrušení a duše klid.

Je v tom všechno. Všechno co člověk potřebuje, možná ani neví co v sobě po masáži objeví.

Už jsem zpět ve své realitě a na tváři mi zůstává blažený úsměv. Určitě se zase brzy uvidíme. Děkuji Ti. 

Srdce2.png

Masáž u Jakuba sem dostala jako dárek. Po přečtení recenzí sem se velmi těšila. Realita předčila všechna očekávání. V jeho přítomnosti sem se cítila dobře a měla pocit, jako bych ho znala věky. Ani se nedostavil žádný pocit studu, nebo nervozity. Masáž byla velmi jemná, uvolňující, vzrušující, a cítila sem velký příval energie, kterou do toho dává. Opravdu je z něj cítit velká láska k tomu, co dělá. Úžasný, krásný muž k tomu jako bonus. Určitě se ráda vrátím na další masáž. Děkuji Kubo

Srdce2.png

Masáž s Jakubem byla velmi omamná a skoro až éterická.. hodně mi dala ale něco i vzala... vzala s sebou pár "barikád" které jsem měla.. Je to velmi zručný (a dámy, skvěle vypadající !) muž.. Opravdu naslouchá vašemu tělu i jeho signálům.. Útulné prostředí dělá atmosféru skrýše, a kdo by se nechtěl někde ukrýt s takovým chlapem? A ještě ke všemu s takovými schopnostmi? Můžu říct, že za mě se rozhodně v brzké době opět shledáme. 

Srdce2.png

Z masáže u Jakuba jsem měla trochu trému, ale v jeho přítomnosti se okamžitě všechny obavy rozplynuly a převládl pocit vzájemné blízkosti a bezpečí. Jakub se na vás dokáže při masáží dokonale nacítit, vnímat vás a vaše tělo, dát vám přesně to, co potřebujete. Zahrne vás něžnými i smylsnými doteky, láskou a péčí. Vyzařuje z něj úžasná energie. Měla jsem 3 hod masáž, při které čas jakoby přestal existovat, ale stejně bych příště ještě klidně hodinku přidala. Odcházela jsem jako znovuzrozená - ženská, sebejistá a šťastná. Tohle si zaslouží prožít každá žena!

Srdce2.png

Já ti děkuju. Jsem úplně mimo a nechápu to. Přišla jsem k tobě tak vyklepaná, že jsem si chvíli říkala, zda je dneska ten správný den... A byl. Poslední měsíce mám těžší období a ty jsi mi evidentně vstoupil do života ve chvíli, kdy jsem tě potřebovala. Minule jsi mi vypnul totálně hlavu a už to jsem obdivovala, protože vypnout mi hlavu od všech starostí je zázrak. Dneska jsem se ti zase o kousek víc otevřela, ono totiž jedna věc je být nahá tělem a druhá věc je uvolňovat emoce.. vyplavil jsi toho ze mě tolik, že si to v sobě musím ještě srovnat. Nechápu jak víš, co v danou chvíli potřebuju a co zvládnu. Víš, kdy i mě otočit na záda, víš, že ještě nejsem úplně ready, tak mě přikryjěš šátkem a přesně víš, v jakou chvíli ho můžeš úplně sundat. Každým dotykem si mou důvěru získáváš víc a víc. Tvoje empatie je dar. Drž se toho. Mohla bych psát dál, kolik toho ve mně je. Tak prostě jen.. Děkuju.

Srdce2.png

Masáž u Kuby můžu doporučit. Přijdete, setkáte se jen s ním. Je milý, sympatický, dá se s ním mluvit otevřeně. Chápe, že se stydíte a vnímá, co potřebujete. Opravdu není důvod se nějak bát, nebo stydět. Uvolnil mě tak, že jsem sama chvílemi nevěděla, co se to se mnou děje.. Vypnul mi zcela hlavu od všelijakých starostí. Zkrátka bylo to krásné a není jediný důvod, proč si tenhle zážitek v podobě příjemného relaxu nedopřát.

Srdce2.png

Píšu dokud jsem plná dojmů, ještě v autě z Prahy. Pocity, emoce, odevzdáný špatný emoce, pláč, smích, energie, vzrušení a taky láska a klid. Ráda bych tenhle prožitek shrnula do něčeho konstruktivního, ale bylo to pro mě tak krásný a povznášející, že to v sobě budu nosit jako poklad, ty pocity a energii a lásku si chci pamatovat co nejdéle budu moci. Díky Kubo.

Srdce2.png

Od otevření dveří plná důvera, příjemná atmosféra, pozornost směrem ke mně. Díky Kubovi, jeho vědomém dotyku a držení prostoru jsem se cítila jako BOHYNĚ, láskyplně opečovávaná, která si mohla dovolit BÝT ve své křehkosti, v napojení sama na sebe, v léčivém propouštení emocí - pláčem z hlouby duše. Bez odsuzování či posuzování podporovaná. Anděl na svém místě, který dává kus své přítomné podstaty.

Srdce2.png

Jsem nadšená. Dnes jsem Tě navštívila poprvé a už teď vím, že jsem se stala pravidelnou klientkou! Bylo to perfektní! Neskutečně milý, empatický a osobní přístup, krásné čisté prostředí, příjemná atmosféra, masáž absolutně špičková. Myslím si, že lidé v dnešní uspěchané době potřebují masáže nejen pro své tělo, ale i pro svou duši... A u tebe jsem našla přesně to pravé. Moc se těším na další návštěvu. :)

Srdce2.png

Masáž s Jakem je něco absolutně nepopsatelného. Šla jsem k němu unavená, vyčerpaná po psychické stránkce, kdy jsem měla pocit, že je ve mě něco jednoduše rozbité na malé střepy. Během tohohle úžasného rituálu začal Jake ty střípky sbírat a dávat zpět dohromady, pod každým jeho dotykem jsem cítila, jak z mého těla odvádí skrz své ruce kousky bolesti z těla a duše ven a odcházela jsem "opravená". Než jsem se odhodlala jít, tak jsem se bála, co mě vlastně čeká - absolutně zbytečně, protože během dvou hodin mě dostal do stavu, který bych nejraději prožívala každý den. Masáž byla absolutně nepopsatelná, ale rozhodně je to něco, co by měla každá žena zažít!

Díky za nádherné dvě hodiny v ráji, kdy jsem si vážně připadala jako malinká osůbka, která se ti schovala do bezpečné dlaně a byla úplně mimo tenhle šílený svět <3

poprvé, ale rozhodně ne naposledy!

Srdce2.png

Ke Kubovi sem přijížděla s tím, že nic a nikdo nedokáže vypnout mojí hlavu a dostat se přes můj štít... Opak se stal pravdou. Dokázal mě uvolnit takovým způsobem, že to doteď nechápu. Vypnula jsem hlavu, naslouchala svému tělu a zažila něco nepopsatelného...

Super atmosférou, svým přístupem, svojí něhou, láskou, vášní, tím, jak vás bere přesně takovou, jaká jste a neodsuzuje, tím, jak pozoruje signály a vaše tělo jako takové, vám dá přesně to, co potřebujete.

V jeho rukou jsem si po dlouhé době připadala krásně, opečovávaně a fakt milovaně. Díky tomu všemu a i díky Kubovi samému (je to úžasný a sexy chlap) je o co stát a na co se těšit! Už teď vím, že to nebylo poprvé ani naposled a těším se na příště. 

Srdce2.png

Na masáž jsem šla v opravdu špatném psychickém i fyzickém rozpoložení... Řekla jsem Jakubovi na úvod, že jsem po těžkém rozchodu.. a nic moc od toho nečekala, jelikož jsem myšlenkami byla úplně jinde. V prvních 15 minutách jsem pochopila, že právě rozpoložení, ve kterém jsem přišla je to správné... pro mě se nejednalo "jen" o masáž, šlo především o velmi silný rituál plný emocí. V průběhu hodiny se emoce krásně přeměnily a já se začala psychicky uzdravovat. Co vše jsem cítila se nedá popsat, každá žena to bude mít jinak.. co vím však jistě, že si v tom jedinečném rituálu každá najde to svoje, třeba dost věcí v sobě i vyřeší a především pocití krásu bytí a jaké všechny energie jsme schopni dávat a přijímat a pokud se oba dva opravdu uvolní a dají tomu průnik... jak velký ohňostroj emocí dokáže vzniknout. Děkuji Jakube, můj léčiteli.

Srdce2.png

Ahoj Jakube, děkuji za jedinečný zážitek na Tvé masáži. Cítila jsem se u Tebe přijatá a ve velmi citlivé péči. Už toto bylo velmi vyživující a příjemné. To, s jakou citlivostí jsi vnímal moje tělo a co se v něm dělo, mě dovedlo do zážitku, který jsem dosud nepoznala. Díky, že jsem pod Tvými dotyky mohla objevit další překrásnou část sebe sama.

bottom of page