top of page
_MG_1120192_edited_edited_edited.jpg
background_edited.jpg

Ženy mají vnitřní pocit touhy, který chtějí naplnit, ale přesně neví jak a čím. Je to jako by měly velkou žízeň, ale nedokázaly popsat čím tu žízeň uhasit.. Ví jen to, že až najdou to správné, jejich žízeň pomine a dostaví se pocit naplnění. Je z velké části na muži, aby jim pomohl tu touhu naplnit.

background_edited.jpg
Citát2.png

Mnoho mužů neví, jak naplnit vaše touhy.

background_edited.jpg

Někteří muži nemají ponětí o tom, že žena takové pocity má, nebo je to nezajímá. Některé muže to zajímá, ale neví přesně, jak tu žízeň v ženě uhasit, i když by moc chtěli a hledají nějaký “návod“. Ale ani ta žena ten návod nemá. Po pravdě kdyby ho měla, tak si to už zařídí sama.

background_edited.jpg
Citát2.png

Intimitu často vnímáme jako obchod, kdy žena něco “dává“ muži.

background_edited.jpg

Proč tomu tak je? Muži v tomto směru nemají žádný model, který by je navedl tou správnou cestou. Za lhostejnost některých mužů si můžeme z velké části sami. Intimitu vnímáme jako obchod, kdy žena něco “dává“ muži.  To v nás automaticky vyvolává dojem, že sex je pro muže a tím pádem potřeby ženy jsou vedlejší. Za to si mohou také samotné ženy tím, že svou sexualitu ve vztahu “prodávají“. Již od prvního rande nastavujeme vztahy tak, že muž se snaží o to získat od ženy “sex“ a žena za to má jeho pozornost, zábavu, vztah atd... z toho ale u mnoha mužů vzniká dojem, že když dojde na intimitu, je to odměna pro ně a na ženě nezáleží. Pokud chcete, aby váš muž vnímal sex jako vzájemnou činnost, přestaňte sex směňovat za jiné věci a chtějte místo toho od muže pozornost při milování. melodie pomalejší a chvilku rychlejší, já to musím nejen v té melodii slyšet, ale také se jí přizpůsobit, a ať tančíme něžně, či divoce, vždy tě při tom k sobě tisknu, jako by to byl náš poslední tanec. 

background_edited.jpg

Neexistuje žádná sexuální výchova o tom, jak by se měl muž v intimitě k ženě chovat, co by měl dělat a jak by to měl dělat. Proto mnoho mužů vlastně neví, jsou nejistí a tím automaticky ztrácí to nejpodstatnější a to je vedení. Muži tak mohou chtít sebevíc, ale dokud nezískají zkušenosti a sebejistotu, nemají se to jak naučit. Mějte s nimi v tomto ohledu trpělivost, pokud se snaží, je to samo o sobě velké štěstí.

background_edited.jpg
Citát2.png

Díky lhostejnosti některých a neznalosti jiných tak vzhlížíme k jedinému obecně fungujícímu modelu úspěšného muže, což je panovačná dominance.

background_edited.jpg

Všichni tak chtějí být ten největší “samec“, který udolá na co přijde. Protože ve společnosti neexistuje nic efektivnějšího, tak těmto mužům vzhlížejí jak ženy, tak muži, kteří se je snaží napodobit. Tato dominance je však ve své podstatě panovačná a to znamená, že to stále není vzájemný prožitek. Takový muž umí vést, ale vede to ve výsledku jen pro sebe a vaše potěšení je vedlejší produkt. Na rozdíl od vědomé dominance, kde vás ten muž sice vede a je dominantní, ale zároveň myslí na vás a vaše potěšení a tím dosahuje unikátního spojení.

background_edited.jpg
Citát2.png

Mějte s muži soucit, oni jsou v té nevědomosti stejně ztraceni jako vy akorát oni to nesmí přiznat.

background_edited.jpg

Milé dámy, až se příště podíváte na svého partnera, nebo muže z okolí, uvědomte si, že to jací jsou je výsledek toho, jak jsme si je vychovali. Je to výsledek přemýšlení a chování nás všech.

O tom správném naplnění si ale povíme příště. Tento článek vám má pouze pomoct porozumět té mužské roli v intimitě a proč se chováme, tak jak se chováme. 

ČLÁNEK
PROČ MUŽI NEVÍ

About Section
bottom of page