top of page
_MG_1107190crop.jpg
background_edited.jpg

Muži mají tendenci ženám říkat, jak by se měli v intimním životě cítit, co by měli prožívat a jak by to měli prožívat. Na jedné straně jsou ti, co pocity ženy v podstatě ignorují, na druhé jsou ti, kteří chtějí ženám dopřát, ale chtějí to až moc.

background_edited.jpg
Citát2.png

Je hrozně fajn, když už konečně najdete muže, který se zajímá o vaše uspokojení. Ale všeho moc škodí.

background_edited.jpg

Často se stává, že ten muž chce vaše uspokojení tak moc, že je pak zklamaný, když se neprojevujete podle jeho představ, když nedosáhnete orgasmu, nejste dost vzrušená, dost si to neužíváte atd..

background_edited.jpg
Citát2.png

V intimitě není místo pro tlak a očekávání.

background_edited.jpg

To je ovšem velmi nebezpečné, protože je na vás vytvářen tlak, aby jste splnila nějaká očekávání a když ta očekávání nesplníte, je něco “špatně“. Jste pak frustrovaná tím, že vaše vzrušení a uspokojení není podle představ vašeho partnera. Intimita se tak stává stresující, protože už do toho jdete s tím, že je od vás něco očekáváno, bojíte se, zda očekávání splníte a díky tomu je téměř jisté, že si to neužijete.

background_edited.jpg
Citát2.png

S vámi není nic špatně!

background_edited.jpg

Váš partner se potom často ptá: “proč se ti to s mnou nelíbí?“, vy se ptáte sama sebe: “co je se mnou špatně?“. Nic s vámi není špatně. Špatná je ta situace, to očekávání, protože vás již od začátku staví do pozice, kdy si to prostě nemůžete užít. Mentální pohoda je základ zdravé ženské sexuality. Žena se musí cítit uvolněně a vědět, že jí muž přijímá takovou, jaká je a nezáleží na tom, jak moc projevuje své vzrušení, jak moc je, nebo není vlhká, kolik má orgasmů, nebo jestli vůbec nějaký má...  Je to ten pocit naprosté svobody a důvěry, který vede k odevzdání a spokojenosti.

background_edited.jpg
Citát2.png

Nenechte si od nikoho kecat do svých prožitků a pocitů.

background_edited.jpg

S vámi není nic špatně! Špatné je po vás něco chtít, něco od vás očekávat a pak být zklamaný, když to nesplníte. Je to ten tlak, který vám brání se uvolnit a prožít to tak, jak opravdu chcete. Pokud se vám podaří z intimního života odstranit očekávání, frustrace opadne a vy se budete moct uvolnit a odevzdat. Muž, kterého opravdu zajímá vaše spokojenost to pochopí a vytvoří vám láskyplný prostor, ve kterém můžete být sama sebou.

ČLÁNEK
NENECHTE SI MLUVIT DO POCITŮ

About Section
bottom of page