top of page
backgroundmain1-min.jpg

CHILLI DÍL TŘETÍ

About Section
background.jpg

S tímto videem oznamuji novou službu, kterou poskytuji ve spolupráci s Chilli studio, kde si mě můžete objednat na BDSM a erotické masáže. Chilli studio je v BDSM komunitě známé místo, kde se nejen pořádají různé akce a vystoupení (kterého se 25.2 účastním i já), ale také poskytují velmi oblíbené erotické a BDSM masáže.

Chilli studio mi umožňuje své dominantní masáže zasadit do unikátního prostředí a dává mi tak možnost váš zážitek posunout na další úroveň. Podívejte se na jejich stránky a v případě zájmu si domluvte termín na mojí masáž. Pokud budete mít otázky, klidně se mě ptejte.

Na natáčení jsem si pozval svojí shibari modelku Rope_to, která se nebojí před kamerou projevit své emoce a tak vám alespoň touto formou předat pocity, které můžete na masáži prožít. Za kameru jsme na poslední chvíli sehnali Lukáše Kukala, který svojí práci odvedl opravdu skvěle, tak mrkněte na jeho profil, pokud máte zájem o služby kvalitního fotografa. Střih a postprodukce jsou moje práce a nesmírně mě to baví, ale hlavně jsem šťastný, když vím, že se to líbí i vám, protože to dělám pro vás.

bottom of page