top of page
clanek6.jpg
background_edited.jpg

Poskytnout rozhovor pro podcast Šimrání byla pro mě velká čest. Vždy moc rád spolupracuji s lidmi, kteří dělají věci s láskou a to Markéta, která má Šimrání na starosti určitě dělá. 

background_edited.jpg
Citát2.png

Otevřeně o sexualitě a o tom, na co se lidé bojí zeptat.

background_edited.jpg

Podcast vznikl pro to, aby mohl nalézat odpovědi na otázky v oblasti sexuality, které se často bojíme konfrontovat. Každý máme v sobě nějaké touhy a né vždy jim rozumíme, někdy se je dokonce pod tlakem okolí snažíme potlačovat. Znám lidi, kterým rozhovory pomohli zjistit, že se svých tužeb a potřeb nemusí bát, jiným zase pomáhají otevřít oči, zbavit se předsudků a najít pochopení. 

background_edited.jpg
Citát2.png

Markéta je skvělý člověk a rozhovor mě moc bavil.

background_edited.jpg

Z rozhovoru sem byl trochu nervózní, nevěděl sem, jak se budu cítit a zda řeknu vše, co bych říct chtěl a tak, jak bych chtěl. Markéta mě ale svým přátelským a milým vystupováním uklidnila a nahrávání pro mě bylo velmi příjemné. Pokud se vám tedy náš rozhovor líbí, je to díky tomu, že se sešli dva lidé, kterým záleží na tom, co dělají a co vám chtějí předat.

background_edited.jpg

Sledujte Šimrání na instagramu ZDE.

Odkaz na můj rozhovor v 38. dílu s názvem "O cestě k absolutní ženské rozkoši s masérem Jakubem" v podcastu Šimrání najdete na Spotify pod tlačítkem níže.

ČLÁNEK
ŠIMRÁNÍ - ROZHOVOR

About Section
bottom of page