top of page
backgroundmain1-min.jpg

DOMINANTNÍ MASÁŽ

About Section
background_edited.jpg
Citát2.png

Fantazie ve stylu "50 odstínů šedi".

Tantrické dominantní masáže jsou tou správnou volbou pro někoho, kdo sní o lehké dominanci ve stylu "50 odstínů šedi" a pro uplné nováčky. 

Péče a pozornost, kterou vám věnuji je taková jako u klasické tantrické masáži, stále vás přijímám, pečuji o vás i vaší ženskost.

Citát2.png
Citát2.png

Pouta, bičíky a jiné pomůcek umocňují pocit odevzdání, ale ta kontrola  moc, kterou nad vámi mám vychází ze mě.

Při masáži používám pouta, důtky, bičíky, pásky na oči a podobné pomůcky, které umocňují pocit kontroly a moci. Při tom ale stále myslím na vaší spokojenost, dělám to pro vás. Hlavní pomůckou je mi vědomý dotek, který je však u této masáže dominantnější.

background_edited.jpg
Citát2.png

Vím, že důvěra a pocit bezpečí jsou důležité.

Je velice důležité, aby jste mi důvěřovala a proto se na začátku masáže věnujeme vašemu uvolnění a odevzdání se do mých rukou. Postarám se o vaše pocity studu, nervozitu či jiné obavy. Chci aby jste se cítila maxilmálně uvolněná a masáž si tak plně užila. 

Citát2.png

Je možné kombinovat klasickou a dominantní masáž.

Pokud nad dominantní masáží váháte, dá se domluvit kombinace klasické a dominantní masáže. Během masáže se potom na základě vašich pocitů rozhodneme, zda přejdeme na tu dominantní, nebo ne. Jde především o to, aby jste byla spokojená vy a já se přizpůsobím. 

bottom of page