top of page
rada3e-min.jpg
background_edited.jpg

Co je lepší? Lidé mají tendenci si vybírat jedno, nebo druhé... Pod něžností si většinou představují romantiku, v horším případě nudu a pod tvrdostí divokost, v horším případě hrubost.  

background_edited.jpg
Citát2.png

Něžnost a tvrdost jsou ale pouze nástroje a rozdíl mezi nimi je asi takový, jako mezi pomalejším a rychlejším vibrátorem.

background_edited.jpg

Důležitá je totiž intenzita o které často píšu. Intenzivní je například pohled do očí, který ti projede celým tělem. Ten pohled se tě fyzicky ani nedotkne, ale tu intenzitu cítíš. 

background_edited.jpg
Citát2.png

Mohu se tě dotýkat velice jemně, ale s takovou intenzitou, že můj dotyk budeš vnímat celou svojí bytostí. 

background_edited.jpg

Intenzitu vkládám do prožitku vědomě. Jsem přítomný v tom okamžiku a doteku a vědomě určuji to, co tím dotekem chci vyjádřit. Bez toho bude něžnost "nudná" a tvrdost "hrubá".


Pohybuji se na celé škále něžnosti a tvrdosti. Používám je, jak se to zrovna hodí. Intimita je jako tanec a vášeň je melodie. Chvilku je ta melodie pomalejší a chvilku rychlejší, já to musím nejen v té melodii slyšet, ale také se jí přizpůsobit, a ať tančíme něžně, či divoce, vždy tě při tom k sobě tisknu, jako by to byl náš poslední tanec. 

ČLÁNEK
BÝT NĚŽNÝ, NEBO BÝT TVRDÝ

About Section
bottom of page