top of page
rada2-min.jpg
background_edited.jpg

Dominance a kontrola nad ženou při mých masážích nevychází z pomůcek jako jsou pouta, dutky, pásky přes oči atd... ty pouze hrají roli fantazie. Svou kontrolu nad tebou dokážu projevit, bez jakýchkoliv pomůcek. Už jen tím, jak se k tobě postavím, jak se tě dotýkám, jak ti sevřu krk dlaní a prsty, jak kontroluji tvé tělo, jak tě tisknu svou paží. A vůbec není třeba použít fyzickou sílu, naopak.

background_edited.jpg

Stačí, když si za tebe kleknu, bříško prstu ti položím pod bradu a lehce začnu tvoji hlavu naklánět dozadu a odhalovat tvůj krk. Otevřeš se mi ve své zranitelnosti. Poddáš se mi, tvé tělo se propne, přiložím dlaň druhé ruky mezi tvá prsa a lehkým tlakem začnu ovládat tvůj dech, stlačení výdech a uvolnění nádech, sladím tvůj dech s tím mým, naše těla se začnou spojovat v jedno, potom rukou pomalu sjedu dolů na tvé bříško a níž... S každým pohybem ruky se naše dýchání zrychluje až přejde ve vzrušení a má ruka sjíždí níž a níž..

background_edited.jpg
Citát2.png

Ta síla, kterou tě ovládám vychází ze mě.

background_edited.jpg

Oba víme, že si s tebou mohu dělat co chci, ale oba zároveň víme, že vše co ti budu dělat, tak dělám pro tvoji spokojenost. Tohle vědomí ti dovolí se mi odevzdat a ponořit se do hlubokého a vzrušujícího prožitku.

ČLÁNEK
DĚLÁM TO PRO TEBE

About Section
bottom of page