top of page
mix2-min (1).jpg
background_edited.jpg

Orgasmus je super, ten vám ale může přivodit i jakýkoliv předmět vhodného tvaru. Co dělá milování milováním, je ten společný prožitek. Jeho intenzita je závislá na schopnostech muže a oddání ženy.

background_edited.jpg
Citát2.png

Ženy v sobě mají silnou touhu se odevzdat.

background_edited.jpg

Ve chvíli, kdy se žena odevzdá muži, tak se její sexualita plně otevře a její prožitek je mnohem intenzivnější a hlubší. Jak hluboký? To už pak záleží jen na vaší fantazii a odhodlaní se do toho ponořit.

background_edited.jpg

Ta touha odevzdat se tam je, ženy o ni vědí a chtějí ji naplnit. Problém je v tom, že klíč k odevzdání nemají hledat ženy, ale muži. Jakmile muž tento klíč najde a ženu odemkne, tak oba dosáhnou společného štěstí a pocitu naplnění. Jak ten klíč najít? Není to lehké, muž musí v ženě vyvolat vášeň, prokázat, že ví co dělá, že po ní upřímně touží, že o ní bude pečovat, věnovat jí veškerou pozornost a láskou, bude jí přijímat takovou, jaká je, bude rád, že s ní tento okamžik sdílí a kontrolu, kterou nad ní má, tak využije pro spokojenost obou.

background_edited.jpg
Citát2.png

Ženy bohužel málo kdy narazí na muže, kterému se chtějí oddat. Potom se často buď spokojí se svým intimním životem, i když cítí, že není naplněný, nebo převezmou iniciativu v intimitě, aby aspoň nějak zajistili svou spokojenost.

background_edited.jpg

Dá se to prožít ve vztahu, kde je přítomna láska a někdy se to stane samo od sebe. Většina lidí však tyto hlubší roviny sexuality neřeší. Je možné to prožít i s někým "cizím", toho se snaží dosáhnout tantrické masáže.

ČLÁNEK
JAK ZÍSKAT MAXIMÁLNÍ POTĚŠENÍ Z MILOVÁNÍ

About Section
bottom of page