top of page
_Q7A3489-min2_edited.jpg
background_edited.jpg

Ženská sexualita je mocná, je mnohem silnější, než ženy navenek dávají znát, především před muži. Protože i když touží po jejím naplnění, staví je to do zranitelné pozice a tak si ji ženy chrání.

background_edited.jpg

Prakticky neexistuje žádné společenské povědomí o tom, jak se postavit ke sve sexualitě a tak dochází k tomu, že se ženy brzo ve svém životě ocitnou v pasti mezi tím co cítí, co chtějí, co od nich očekává společnost, jak se k nim chovají muži atd... To v mnoha případech vyústí v uzavření a potlačování své sexuality.

background_edited.jpg
Citát2.png

Ženská sexualita má velký vliv na psychiku a emoční rovnováhu ženy.

background_edited.jpg

Muži sexualitu vnímají víc pudově, motivuje je k lepšímu výkonu, který jim slibuje možnost sexualitu uspokojit. Ženy potřebují zdravě a kvalitně naplnit svou sexualitu k tomu, aby se cítily vyrovnané a šťastně v harmonii se svou myslí a svým tělem. Bohužel však není širší povědomí o tom, jak svou sexualitu uchopit. Žena se tak musí buď sama aktivně o tuto oblast zajímat, najít si svou cestu a rozvíjet se, nebo musí mít vhodného partnera, který ji bude umět vést a otevřít, aniž by ji zneužil.

background_edited.jpg
Citát2.png

Já vím, kolik toho ve vás je a jak se to pod tíhou okolností, vztahů a zranitelnosti snažíte zavřít do nějaké truhličky a tu zakopat hluboko v sobě.

background_edited.jpg

To ale není dlouhodobé řešení, z té krabičky se to bude stále ozývat. Je třeba jí otevřít, přijmout to, přijmout, že to je krásné, že je to vaší součástí a že vám to může přinést úžasné věci, naučit se to chránit a nenechat si to vzít. Také vím, že mnoho z vas rezignovalo na muže a jejich schopnost vás pochopit, ale věřte, že jakmile svou sexualitu přijmete, budete ji oslavovat, uvědomíte si svou hodnotu, budou do vašeho života přicházet kvalitnější muži, protože je vaše obnovená sebedůvěra bude přitahovat.

ČLÁNEK
ŽENSKÁ SEXUALITA

About Section
bottom of page